Kontakt

PODATKI O DRUŽBI

Identifikacijska številka: SI97106577
Matična številka: 5318739
Številka transakcijskega računa: 02242-0015801538

SEDEŽ PODNANOS

Combic d.o.o. Podnanos
Podnanos 66a
5272 Podnanos

Tel: 05 367 17 10, 05 367 17 11
Faks: 05 367 17 18

PREDSTAVNIŠTVO KOPER 

Combic d.o.o. Podnanos
Predstavništvo Koper
Beblerjeva ulica 7
6000 Koper

Tel: 05 62 83 334
Faks: 05 62 83 335

PREDSTAVNIŠTVO MARIBOR

Combic d.o.o. Podnanos
Predstavništvo Maribor
Prušnikova ulica
2000 Maribor

Tel: 041 695 196

IZPOSOJEVALNICA MEDICINSKO TEHNIČNIH PRIPOMOČKOV NOVA GORICA

Izposojevalnica MTP
Gradnikove brigade 47
5000 Nova Gorica

Tel: 05 303 10 11

IZPOSOJEVALNICA MEDICINSKO TEHNIČNIH PRIPOMOČKOV KOPER

Izposojevalnica MTP KOPER
Beblerjeva ulica 7
6000 Koper

Tel: 05 628 33 34

 

Zaposleni:

Direktorica Simona Kopatin 05 3671710 simona@combic.si
Vodja prodaje in marketinga Katarina Kovač 05 3671717 katarina@combic.si
Javna naročila Sandi Ličen 05 3671719 sandi@combic.si
Prodajno nabavna služba Kristina Roldo 05 3671711 kristina@combic.si
Helena Marolt 05 3671710 helena@combic.si
Komerciala Boris Hrib 051 330 753 boris@combic.si
Računovodstvo Stanislava Bratina 05 3671714 stanislava@combic.si
Izposojevalnica MTP Nova Gorica Miralem Burgič 05 3031011 miralem@combic.si
Izposojevalnica MTP Koper Emanuela Malačič Kladnik 05 6283334 emanuela@combic.si
Izposojevalnica MTP Podnanos Milojka Orel 05 3671716 milojka@combic.si
Predstavništvo Koper Emanuela Malačič Kladnik 05 6283334 emanuela@combic.si
Bojan Berlot 051 305 212 bojan@combic.si
Predstavništvo Maribor Tanja Cestar 041 695 196 info@combic.si
Predstavništvo Ljubljana Aleksandra Konstantin 041 409 150 aleksandra@combic.si
Skladišče in servis Dejan Mohorčič 05 3671711 dejan@combic.si
Servis dentalne opreme Bojan Berlot 051 305 212 bojan@combic.si

 

Lahko pa se nam oglasite preko spodnjega obrazca. Veseli bomo vašega sporočila.